Dyson AM07 Silver White

  • Dyson AM07 Silver White
  • Dyson AM07 Silver White

SKLADEM

Doprava: 0 Kč

OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME :
Středa 24.10.2018

- 15 denni záruka spokojenosti

- záruka 2 roky


iplatba- splátková kalkulačka

Cena : 8899 KčDyson AM07 Silver White

GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka.
Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce:

- nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma.

A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme:

Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado!

Neobvyklý ventilátor podivného tvaru, postrádající lopatky. Tak by se dal charakterizovat vzhled tohoto přístroje. Nové tvary a technologie foukání přináší vysoký výkon s příjemným proudem vzduchu. Proudění je kontinuální bez nárazů. Navíc je speciálně navržen, aby redukoval hlučnost, a to až o 60 %. Velice užitečným se stane i dálkové ovládání, automatická oscilace či časovač automatického vypnutí.
 
Tichý výkon
Řešení těchto kvalitních ventilátorů spočívá v kombinaci silného proudění vzduchu za minimálního hluku a úspory energie. Právě tichost je předností. V porovnání s předchozím modelem je až o 60 % tišší, a přitom stále výkonný. Toho bylo dosaženo modifikací vzduchových kanálů, které upravují proudění.
 
Lopatky nenajdete
Speciální vzhled a technologie distribuce vzduchu. Vzduch je zde hnán z elipsovitého prstence. Ten s sebou bere i vzduch z okolí, a tak vzniká příjemná vlna jemně, ale stabilně proudícího vzduchu, jež vás osvěží i při těch největších vedrech. Navíc díky absenci lopatek nehrozí poranění a také se na ně nechytá přebytečný prach. Jeho údržba je proto velice snadná.
 
Nízká spotřeba
Díky inovativní technologii proudění a unikátnímu tvaru dochází k efektivnímu využití proudícího vzduchu. To zaručí stabilní výkon, ale i příjemné osvěžení. Navíc je tento ventilátor navržen tak, aby při své činnosti spotřeboval ještě méně energie než jeho předchůdce, a to až o 10 %.
 
Praktický společník
Ventilátor na první pohled ohromí designem a inovativní technologií proudění vzduchu. Není to ale jen designový kousek. Vyniká i doplňujícími vlastnostmi a prvky, které usnadňují jeho použití. Sami můžete regulovat oscilaci a časovač umožní nastavení automatického vypnutí, a to až za devět hodin. Praktickou pomůckou je i dálkový ovladač, díky kterému můžete upravovat intenzitu ventilace z pohodlí vaší pohovky.
Výrobce
Dyson 
 
Vlastnosti
Provedení stojanový 
Hlučnost 29 dB 
Příkon 56 W 
Průtok vzduchu 1800 m3/h 
Počet rychlostí 10 
Oscilace
Dálkové ovládání
 
Rozměry a hmotnost
Výška 100.7 cm 
Šířka 19 cm
Hmotnost 2.853 kg