Nintendo Switch Diablo III Limited Edition

  • Nintendo Switch Diablo III Limited Edition
  • Nintendo Switch Diablo III Limited Edition

SKLADEM

Doprava: 0 Kč

OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME :

- 15 denni záruka spokojenosti

- záruka 2 roky


iplatba- splátková kalkulačka

Cena : 9684 KčNintendo Switch Diablo III Limited Edition

GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka.
Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce:

- nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma.

A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme:

Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado!

Nintendo Switch je průlomová domácí herní konzole složená ze tří dílů. Ten první představuje samotná výpočetní jednotka konzola s 6,2 "displejem. Za druhou část lze považovat dokovací stanici, do které se vkládá výpočetní jednotka. Díky konektoru HMDI přenáší Full HD obraz na televizoru. Poslední část představují pokrokové odnímatelné ovladače Joy-Con.

Multifunkční ovladače Joy-Con
Joy-Con ovladače dokáží nezávisle od sebe snímat pohyb a navíc zvládají pokročilou vibrační odezvu. Díky integrované IR kameře rozpoznají i vzdálenost a tvar. Můžete se tak těšit na nevšední pohybové hry.
 
Lokální multiplayer kdekoliv vás napadne
Ovladače pak lze využívat různými způsoby. Buďto je zapojíte do příslušenství zvaného Joy-Con Grip, se kterým působí více než tradiční konzolový ovladač. Nebo je možné ovladače používat zvlášť a hrát tak například i ve dvou lidech, případně zůstanou připojeny přímo ke konzole Nintendo Switch.
 
Pohodlný trackpad
V handheldových módě je Switch velmi zábavné zařízení s pohodlným ovládáním, které o mnoho procent zvýší všechny herní zážitky. Navíc si můžete koupit v rámci dodatečného příslušenství hned několik barevných provedení.
 
S Nintendo Switch zažijete kopec zábavy
Nintendo Switch váš přenese do herního světa plného zcela nových titulů snad ve všech žánrech. Již nyní je dohodnutá spolupráce napříč celým světem. Své hitovky si chystají Activision, Electronic Arts, Take-Two Interactive, Ubisoft, Warner Bros. Interactive Entertainment a hlavní japonští vydavatelé.
 
Multiplayerové online služby
Konzola také bude podporovat online multiplayer přes WiFi připojení k internetu. Po vzoru ostatních konkurentů nabídne Nintendo placenou službu, která bude po určitou dobu zdarma. Postupně vám umožní zvát kamarády do multiplayerových bitev, nastavovat herní schůzky a komunikovat s ostatními hráči. Také se plánuje uvolňování starších her zcela zdarma.
 
Baterie
Nintendo Switch vydrží při méně náročné hře až 6 hodin. U graficky náročných titulů klesá výdrž přibližně na 3 hodiny.
 
Displej
Multidotykový displej se rozpíná na úhlopříčce 6,2 palce. Nabízí tak ideální rozměr pro skvělé herní zážitky kdekoli na cestách.
 
Interní paměť
Má kapacitu celých 32 GB, z níž je část vyhrazena pro systém. Kapacitu lze však navýšit pomocí microSDHC / SDXC karty s kapacitou až 2 TB.

Specifikace:

Typ konzole 
NINTENDO SWITCH
 
Kapacita disku 32 GB
 
Displej
Velikost 6,2"
 
 
Baterie
Kapacita 4 310 mAh
 
Rozměry a hmotnost
Šířka 94,1 mm
Výška 40,2 mm
Hloubka 5,5 mm
Hmotnost 297 g