Sony WH-1000XM2 black

  • Sony WH-1000XM2 black
  • Sony WH-1000XM2 black

SKLADEM

Doprava: 0 Kč

OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME :
Středa 24.10.2018

- 15 denni záruka spokojenosti

- záruka 2 roky


iplatba- splátková kalkulačka

Cena : 7559 KčSony WH-1000XM2 Black

GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka.
Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce:

- nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma.

A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme:

Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado!

Model WH-1000XM2 jsou pohodlná bezdrátová sluchátka s otočnými náušníky, která vám nabídnou zcela nové možnosti. Přináší technologii pro inteligentnější odstranění šumu, výkonné reproduktory, snadné ovládání pomocí dotykového panelu i možnost rychlého nabíjení. 

Pusťte šum z hlavy
Užívejte si špičkový zvuk bez rušivého šumu. Funkce osobní optimalizace zanalyzuje vaše charakteristiky, jako jsou vlasy, brýle, či tvar hlavy a vyladí zvuk přesně pro vás. Díky optimalizaci atmosférického tlaku navíc získáte kvalitní zvuk i ve vysokých nadmořských výškách.
 
Přizpůsobí se vašim činnostem
Sluchátka disponují vychytanou funkcí poslechu Smart Listening, která rozpozná, zda cestujete, jste na procházce, nebo třeba odpočíváte a vyladí zvuk podle vašeho okolí. Zvuk můžete ovládat ale i sami – stačí si stáhnout aplikaci Sony | Headphones Connect pro Android či iOS.
 
Žádné kabely
Tato pohodlná sluchátka si zamilujete nejen proto, že vás nebudou omezovat v pohybu, ale také kvůli bezdrátovému streamování v prvotřídní kvalitě. Disponují technologií LDAC umožňující rychlejší přenos dat než klasické Bluetooth rozhraní, což je přímá cesta k výjimečně kvalitnímu zvuku s vysokým rozlišením.
 
Zvuk bez kompromisů
Nenechte se šidit a užívejte si během poslechu každičký zvukový detail. Díky výkonným 40milimetrovým reproduktorům zvládajícím silné basy, zvuk s vysokým rozlišením a funkci S-Master HX se k vašim uším dostane dokonalý zvuk bez jakéhokoliv zkreslení s širokým rozsahem frekvencí od 4 Hz do 40 kHz.
 
Energie a nabíjení
Užívejte si hudbu plnými doušky. Na jedno nabití, které zabere 4 hodiny čistého času, sluchátka zvládnou až 38hodinový provoz. Za zmínku stojí i možnost rychlého nabíjení, kdy za pouhých 10 minut nabíjení získáte krásných 70 minut přehrávání.
 
Praktické použití
Model WH-1000XM2 můžete ovládat pomocí hlasu a dotykového panelu na boku sluchátek. Stačí dvojí poklepání a můžete se ponořit do handsfree konverzace. Přiložení ruky na kryt zase sníží hlasitost. Po stažení aplikace Google Assistant získáte svého osobního pomocníka Google, který bude vždy připraven vám pomoci.
 
Výrobce
Sony 
 
Vlastnosti
Konstrukce přes hlavu (náhlavní) 
Citlivost 103 dB/mW 
Kmitočet min 4 Hz 
Kmitočet max 40000 Hz 
Konektor 3.5 mm Jack + USB 
Typ sluchátek uzavřená 
Sluchátka s mikrofonem
Přenos signálu bezdrátová 
Sluchátka s ovládáním hlasitosti
Doba přehrávání 38 hodin 
Sluchátka s Bluetooth
Účel Hi-Fi
 
Rozměry a hmotnost
Délka přívodního kabelu 150 cm 
Velikost měniče 40 mm 
Hmotnost 275 g