Sony Xperia XZ2 Premium 64GB Dual Sim Black

  • Sony Xperia XZ2 Premium 64GB Dual Sim Black
  • Sony Xperia XZ2 Premium 64GB Dual Sim Black

SKLADEM

Doprava: 0 Kč

OBJEDNEJTE NYNÍ - DORUČÍME :
Úterý 28.05.2019

- 15 denni záruka spokojenosti

- záruka 2 roky


iplatba- splátková kalkulačka

Cena : 13366 KčSony Xperia XZ2 Premium 64GB Dual Sim Black

GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka.
Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce:

- nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma.

A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme:

Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v Turbado!

 
Xperia XZ2 Premium vypadá dobře, padne skvěle do ruky a je plná špičkových technologií. Její hladký povrch je příjemný na dotek a odraz světla činí obrazovku se skleněnou povrchovou úpravou neuvěřitelně krásnou.
Xperia XZ2 Premium je více než jen neuvěřitelný smartphone - je to váš nový fotoaparát. Přinese Vám kvalitní filmy a obrázky z Vašeho života s průlomovým duálním fotoaparátem. Na 4K HDR displeji si můžete vychutnat dokonalý obraz.
 
Odhalte neviditelné
Revoluční kamera Motion Eye ™ Dual dokáže zachytit více než pouhé oko. Vyrobeno s technologií z exkluzivních fotoaparátů řady α. Fotografování a videozáznamy v extrémně nízkých světelných podmínkách je možné pořídit díky neuvěřitelné citlivosti ISO 51200 pro fotografie a ISO 12800 pro videa.
 
Image result for sony xperia xz2 premium
 
Ikona nahrávání videa 4K HDR
Objevte první videozáznam 4K HDR na světě ve smartphonu. Nabízí více kontrastu, barev a detailů, proto v každé scéně budou vaše videa blíže kvalitě kina.
 
Super zpomalené ikona
Pokročilá kamera Motion Eye ™ zaznamenává 960fps super zpomalení v HD nebo Full HD. Mezi režimy můžete přepínat, aby jste zachytili co nejdramatičtější videa ze vzácných okamžiků.
 
Pohlcující způsob zábavy
Ať už se jedná o dramatický pád nebo prudký výbuch - budete se cítit, jako by jste tam opravdu byli. Kombinace 4K HDR displeje na bázi televizní technologie BRAVIA® společnosti Sony, průkopnického dynamického vibračního systému a výkonných stereofonních reproduktorů vytváří plný smyslový zážitek.
 
Image result for sony xperia xz2 premium
 
Zvuk jako ze studia
Vychutnejte si vynikající zvuk s Xperia XZ2 Premium. Audio3 s vysokým rozlišením poskytuje nejlepší možnou kvalitu a LDAC znamená, že vše zní skvěle, i když posloucháte bezdrátově. Výkonné stereo reproduktory vám navíc umožní sdílet hudbu a filmy s přáteli.
 
Baterie, která vydrží 
Získejte rychlost a výkon, který potřebujete pro zábavu po celý den a rychlé multi-tasking. Xperia XZ2 Premium zvládá všechny vaše aplikace, filmy, hry a mnohem více.
Baterie Xperia XZ2 Premium je vyrobena tak, aby vydržela ještě více zábavy po celý den. Smart Stamina pracuje v předstihu, aby  zajistila delší výdrž přístroje, zatímco adaptivní nabíjení a péče o baterii Qnovo dodávají vaší baterii delší životnost.
 
 

 

Operační systém
Android 8.0 (Oreo) 
 
Paměť
Možnost paměťové karty
Paměť RAM 6144 MB 
Uživatelská paměť 64 GB 
 
Displej
Velikost 5.8 " 
Rozlišení 3840 x 2160 
Typ HDR s 4K Ultra HD
 
Fotoaparát
Rozlišení 19 + 12 Mpix 
Duální fotoaparát Motion Eye
Vestavěný blesk
Přední kamera 13 Mpix
 
Vlastnosti
Snímač otisků prstů
Podpora bezdrátového nabíjení Qi a rychlého Qualcomm Quick Charge 3.0
Adaptivní nabíjení Qnovo
Hi-Res Audio
 
Baterie
Kapacita 3540 mAh 
 
Procesor
Frekvence 2.7 GHz 
Počet jader 8
 
Dual SIM
 
Datové funkce
GPS modul
WiFi
Bluetooth 5.0
LTE
NFC